شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم

پمپ وکیوم رینگ آبی و نصب و راه اندازی

پمپ وکیوم رینگ آبی و نصب و راه اندازی

پمپ های وکیوم رینگ مایع به طور معمول از آب به عنوان مایع استفاده می کنند که مدار گردش آب در پمپ های وکیوم رینگ مایع به ضورت زیر می باشد و به دلیل صرفه جویی در مصرف آب مدار با گردش کامل آب توصیه می شود.


۱-مدار بدون گردش آب:

نصب و راه اندازی پمپ وکیوم رینگ آبی دراین روش آب از یک منبع خارجی وارد پمپ گردیده و از دریچه خروجی پمپ به منبع سپراتور (۲) می‌رود و پس از آن می‌تواند به هر جا هدایت شود این روش در جاهایی که آب به میزان به میزان کافی موجود و مشکل کمبود آب وجود ندارد توصیه می‌گردد فشار مایع در این حالت بایستی حدود ۱bar بیشتر از بالاترین فشار مطلق ورودی باشد.


۲- مدار با گردش جزئی آب :


در این روش بخشی از آب خارج شده از پمپ به همراه مقداری آب تازه از یک منبع دیگر وارد پمپ می‌شود میزان آب تازه بایستی طوری تنظیم شود تا آب ورودی به پمپ درجه حرارت مطلوب(۵-۱۰) را داشته باشد.

توجه: در حالت ۱ و ۲ سطح آب در منبع سپراتور نبایستی هیچگاه بالاتر از ارتفاع مرکز محور پمپ وکیوم باشد و در صورت عدم وجود پمپ آب در مدار گردش ارتفاع سطح آب باید هم سطح مرکز محور پمپ وکیوم باشد.


در مناطقی که کمبود آب داریم برای صرفه جویی در مصرف آب  از مدار با گردش کامل آب باید استفاده کرد.

۳- مدار باگردش کامل آب :


در این حالت آب مورد استفاده بطور کامل و بدون اضافه شدن آب تازه از طریق پمپ وکیوم گردش می‌کند و فقط آب جبرانی برای میزانی که ممکن است بخار شود از طریق شیر شناور وارد منبع سپراتور می‌گردد مبدل حرارتی یا رادیاتور آب در گردش را خنک می‌کند.

در حالت وکیوم پمپ اگر افت فشار مبدل کمتر از ۱۰۰mbarو فشار مکش ورودی کمتر از ۶۰۰mbarمطلق باشد خود پمپ وکیوم آب را به گردش در می‌آورد و در حالتی که فشار مطلق ورودی و افت فشار مبدل بالاتر از مقادیر فوق باشد باید یک پمپ آب برای گردش آب در مسیر مدار نصب گردد.


مبدل حرارتی:
شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ تولید کننده انواع پمپ وکیوم آبی و پمپ وکیوم مایع درگردش

تماس با ما

شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

همراه: 9128188753 98+

همراه: 9120288631 98+

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. خیابان 17 شهریور
خیابان شهید نبی اله کرمی بن بست سوم
پلاکـــ2
همراه: 9128188753 98+| 09120288631` تلفن: 02166791785

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ایران سرفراز.