شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم

تعمیر پمپ وکیوم روتاری روغنی

تعمیر پمپ وکیوم روتاری روغنی

تعمیر پمپ وکیوم روتاری روغنی ابتدا پمپ وکیوم را روشن کرده و موتور آن را از لحاظ برقی تست کرده و با استفاده از آمپرمتر، آمپر مصرفی آن را اندازه گیری می کنیم و سپس با استفاه از گیج وکیوم دیجیتال مقدار فشار وکیوم پمپ را تست کرده و آمپر مصرفی موتور و فشار وکیوم پمپ وکیوم روغنی را یادداشت کرده و با مقادیر درج بر روی پلاک مقایسه می کنیم اگر آمپر الکتروموتور پمپ وکیوم روغنی بیشتر از مقدار درج شده روی پلاک بود ، موتور را از روی پمپ جدا کرده  و الکتروموتور را به صورت جداگانه استارت میکنیم، با استفاده از آمپر متر مجددا آمپر الکتروموتور را چک کرده اگر این مقدار کمتر از آمپر درج شده بر روی پلاک بود موتور سالم می باشد و باید پمپ تعمیر شود در غیر این صورت اگر آمپر بالا باشد یا صدای الکتروموتور زیاد باشد باید  الکترموتور تعمیر گردد و سیم پیچ و بلبرینگ های آن تعویض گردد.


تعمیر پمپ وکیوم روتاری روغنی 


 مراحل تعمییر پمپ وکیوم روغنی


درحالتیکه ایراد پمپ وکیوم روغنی ازالکتروموتور نباشد باید پمپ وکیوم تعمیرگردد.


شستشوی پمپ وکیوم روغنی


ابتدا پمپ وکیوم بصورت صحیح بازشود و تمامی قطعات آن با گازوییل، نفت سفید، بنزین و یا تینرشسته شود وتمامی رسوبات آن تمیز گردد.


تعویض قطعات


الزاما"تمامی قطعات مصرفی پمپ وکیوم روغنی باید تعویض شود این قطعات شامل:کاسه نمد،اورینگ،سوپاپ ها،تیغه پمپ روغن،تیغه پمپ وکیوم،بوش،بلبرینگ،واشرهای کاغذی ولاستیکی  و فیلترمی باشند.
سنگ مغناطسیی


اگرخوردگی درسیلندر،سرسیلندرو روتورمشاهده شدبایدسنگ مغناطیس زده شود تاسطوح آن صیقل گردد.مونتاژ قطعات


بعد از شستشوی قطعات پمپ و تعویض صحیح قطعات مصرفی پمپ وکیوم روغنی این قطعات بصورت صحیح مونتاژ شود.


روغن وکیوم


بعد از مونتاژ تا وسط گیج روغن، روغن وکیوم ریخته و سپس پمپ را استارت زده و آمپر و فشار وکیوم پمپ را چک کرده که با اعداد درج شده روی پلاک یکی باشند.


شزکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ تعمیر  انواع پمپ وکیوم  را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت در جهت رضایت خاطر مشتریان عزیز ارائه می نماید.


تعمیر پمپ وکیوم روتاری روغنی شماره تماس 09128188753


خدمات ما:


 

تماس با ما

شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

همراه: 9128188753 98+

همراه: 9120288631 98+

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. خیابان 17 شهریور
خیابان شهید نبی اله کرمی بن بست سوم
پلاکـــ2
همراه: 9128188753 98+| 09120288631` تلفن: 02166791785

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ایران سرفراز.