شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم

کاربرد پمپ خلاء در صنایع غذایی

کاربرد پمپ خلاء در صنایع غذایی برای بسته بندی وکیوم و یا تولید مواد غذایی تقریبا در هر کارخانه تولید مواد غذایی استفاده می شود.

خلاء اجازه می دهد تا فرآیندهایی انجام شود که در غیر این صورت نمی توانند در شرایط جوی عادی انجام شوند. علاوه بر این ، مزیت بزرگی در پردازش گرما و مواد حساس به اکسیژن را نیز دارد. کاربردهای بی شماری در صنایع غذایی وجود دارد که به خلاء متکی هستند.

عرضه مواد غذایی در سراسر جهان یکی از چالش های اساسی بشر است. به طور خاص ، افزایش روزافزون جمعیت جهان و افزایش تقاضای شیر و گوشت ، به عنوان مثال ، به دلیل رونق روز افزون مردم ، پتانسیل بالایی را برای رشد اقتصادی نشان می دهد. به منظور تحقق این رشد ، فرآیندهای بیشتر و مؤثرتری برای صنایع غذایی به منظور تولید و فرآوری مواد غذایی در حال توسعه است.

کاربرد پمپ خلاء در صنایع غذایی پمپ ها در کل فرآیند تولید مواد غذایی مورد نیاز هستند.

  • آبیاری مزارع و مزارع
  • مهندسی فرآیند با فرآوری بیشتر به کالای قابل فروش
  • سرمایش با ذخیره سازی
  • حمل و نقل
  • فروش محصول

کاربرد پمپ خلاء در صنایع غذایی

با توجه به تعداد زیاد برنامه های کاربردی برای پمپ ها در صنایع غذایی ، از تعداد متناوب فناوری های مختلف پمپ استفاده می شود. به طور کلی ، بین پمپ هایی که با مواد غذایی در تماس مستقیم قرار می گیرند و مواردی که در مهندسی فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند ، تمایز قائل می شود. الزامات ویژه طراحی بهداشتی برای پمپ هایی که برای انتقال مستقیم مواد غذایی استفاده می شود ، کاربرد دارد. در سمت مهندسی فرآیند ، از پمپ های صنعتی مشترک استفاده می شود.

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع غذایی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع غذایی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع غذایی ،سیستم های خلاء مرکزی ، پمپ وکیوم رغنی ، پمپ خلاء رینگ آبی ، پمپ وکیوم خشک ، سیستم های خلاء مرکزی برای بسته بندی مواد غذایی ...

یادگیری بیشتر

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. خیابان 17 شهریور
خیابان شهید نبی اله کرمی بن بست سوم
پلاکـــ1
همراه: 09128188753| 09120288631تلفن: 02166791785

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ایران سرفراز.