شرکت فنی مهندسی پیشتاز پمپ

برترین تولید کننده پمپ وکیوم

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع شیمیایی

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع شیمیایی پمپ وکیوم در صنایع شیمیایی و دارویی در فرایند های تقطیر و خشک کردن. و هواگیری و ... خلا انجام شوند کاربرد دارد

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع شیمیایی،  واکنش های شیمیایی به طور گسترده ای در ترکیب ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرند ، جایی که برای جلوگیری از درجه حرارت بالا و از بین بردن اکسیژن و محصولات ثانویه ، خلاء لازم است.  مواد شیمیایی ریز که به عنوان مواد اولیه در بخش های دارویی ، بیو دارویی و آکروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند ، به دلیل خلوص بالا با کالاهای اساسی شیمیایی تفاوت دارند.پمپ های خلاء برای طیف گسترده ای از کاربردها در بسیاری از صنایع مختلف استفاده می شود. پمپ های خلاء گاز را از حجم درزگیر خارج می کنند تا یک خلاء جزئی باقی بماند. سپس مایعات به دلیل تفاوت در شیب فشار وارد خلاء می شوند.

نمونه هایی از کاربرد پمپ وکیوم در صنایع شیمیایی استفاده شده است عبارتند از:

  • ترکیبات مربوط به بخش آکروشیمیایی
  • مواد افزودنی عملکردی برای بازار روغن کاری 

کاربرد پمپ وکیوم در صنایع شیمیایی

پمپ های خلاء کاربردهای صنعتی و علمی زیادی دارند. آنها برای قالب های کامپوزیت ، سازهای پروازی ، تولید لوله های خلاء و لامپ های برقی ، CRT ، پردازش نیمه هادی ، میکروسکوپ الکترونی ، میکروسکوپ الکترونی ، فوتولیتوگرافی ، غنی سازی اورانیوم ، چاپخانه ها ، کارخانه های برش شیشه و سنگ ، ساخت کابینت و کاربردهای پزشکی که نیاز به مکش دارند استفاده می شوند.

کاربردهای پزشکی عبارتند از: رادیوتراپی ، جراحی رادیولوژی و رادیوتراپی. طیف سنجهای جرمی ، ابزارهایی که مواد جامد ، گاز ، مایع ، سطح و بیو را تجزیه و تحلیل می کنند.

پمپ های خلاء همچنین برای پوشش های خلاء تزئینی روی فلز ، شیشه و پلاستیک ، صرفه جویی در مصرف انرژی و دوام شیشه ، پوشش چشمی ، روکش های سخت برای اجزای موتور فرمول یک ، تجهیزات لبنیاتی مانند دستگاه های شیردوشی ، اشباع خلاء سیم پیچ های موتور الکتریکی یا چوب ، استفاده می شود. کمپرسورهای زباله ، سرویس تهویه هوا ، سیستم فاضلاب ، مهندسی خلاء ، تحقیقات فیوژن و خشک کردن یخ

تماس با ما در هر زمان

از طریق فرم زیر میتوانید با ما در تماس باشید .
از اینکه با نظرات خود مار را در ارائه خدمات بهتر یاری میفرمایید سپاس گزاریم.

شرکت پیشتـــاز پمپ
ایران.تهران. خیابان 17 شهریور
خیابان شهید نبی اله کرمی بن بست سوم
پلاکـــ1
همراه: 09128188753| 09120288631تلفن: 02166791785

این مجموعه صنعتی در جهت تولید و تعمیر انواع پمپ وکیوم و بلوئر با بهره گیری از فن آوری روز دنیا و تجهیزات پیشرفته صنعتی توانسته گامی در صنعت بردارد. با افتخار از ایران سرفراز.